Naturalne kosmetyki do kąpieli z Iwoniczanki  

W tej grupie kosmetyków proponujemy Państwu płyny i sole kąpielowe, których receptura oparta jest na wieloletnich doświadczeniach wykorzystywania naturalnych surowców uzdrowiskowych w kuracjach zdrowotnych oraz zabiegach pielęgnacyjnych.

Nauczmy się korzystać z dobrodziejstw Natury.

Iwonickie wody termalne staną się źródłem Twojej urody!

.

Codzienna higiena i pielęgnacja ciała są niezbędne do zachowania pięknego wyglądu, zdrowia i dobrego samopoczucia. Kąpiel dzięki odpowiednim kosmetykom może stać się przyjemnym rytuałem, który zbliży Cię do świata natury. Zawartość naturalnych olejków eterycznych w naszych kosmetykach do kąpieli pozwala się zrelaksować i wyciszyć, a jednocześnie dostarczając odżywczych składników. Uzdrowisko Iwonicz oferuje naturalne kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, które doskonale oczyszczają i dezynfekują, a jednocześnie pielęgnują skórę, pozostawiając na niej delikatną powłokę chroniącą przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Sklep internetowy Iwoniczanka jako bezpośredni producent tworzy je z leczniczej soli iwonickiej i kompleksu naturalnych składników, które nie podrażniają i nie uczulają, a jednocześnie mają dobroczynny wpływ na skórę, zapewniając jej zdrowy wygląd i dobrą kondycję. Mikro i makroelementy zawarte w leczniczej soli odżywiają, pobudzają mikrokrążenie, wspomagają naturalną odbudowę skóry i wspaniale oczyszczają ją z toksyn i resztek przemiany materii. Sklep internetowy Iwoniczanka zapewnia szeroki wybór kosmetyków do kąpieli bez sztucznych barwników, parabenów i środków konserwujących posiadających niezwykłe właściwości terapeutyczne. Wśród produktów żele pod prysznic, kremowe płyny do kąpieli, płyny solankowe i sól do kąpieli.

.

UWAGA!!! Przy zakupach, których wartość przekracza 250 zł koszt wysyłki na terenie Polski ponosi "Uzdrowisko Iwonicz" S.A

Realizujemy płatności