Pomadki ochronne 

Pomadka lecznicza

Usta codziennie narażone są na szkodliwe czynniki atmosferyczne powodujące ich przesuszanie. Pomadka lecznicza to idealny kosmetyk do ust, który w pełni zregeneruje nieestetycznie wyglądające skórki na wargach. Nasz sklep internetowy oferuje pomadki lecznicze wykonane z naturalnych składników. Iwoniczanka dysponuje pomadkami leczniczymi z filtrami UVA i UVB chroniącymi usta przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi zarówno latem, jak i zimą. Usta ze względu na swoją wrażliwość powinny podlegać stałej pielęgnacji. Nasze pomadki lecznicze zawierają witaminy A, E, F poprawiające elastyczność ust oraz regenerujące wysuszony naskórek. Pomadka lecznicza stosowana kilkakrotnie w ciągu dnia zapewni stałą i skuteczną ochronę, nadając zdrowy i piękny wygląd Twoim ustom. 

Pomadka ochronna

Pomadka ochronna do ust powinna znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety. Wybierając pomadkę ochronną ze sklepu internetowego Iwoniczanka, masz gwarancję, że sięgasz po bezpieczny i skuteczny produkt. Oferujemy pomadki ochronne zabezpieczające przed wiatrem, słońcem oraz niską temperaturą. Zawarte w nich naturalne substancje zapewniają pełną ochronę przed wysuszaniem i pękaniem warg. Nasze pomadki ochronne dzięki odpowiedniej formule tworzą na powierzchni ust filtr gwarantujący długotrwałe nawilżenie. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 1 Review(s)

  Pomadka lecznicza z filtrami UVA i UVB skutecznie chroni usta przed działaniem promieni słonecznych zarówno latem, jak i w okresie zimowym. Dzięki zawartości multiwitaminowego kompleksu opartego na wit. A, E, F poprawia elastyczność ust, wygładza spierzchnięty naskórek.

  5.50 zł
  Dostępny
 • 2 Review(s)

  Dzięki swojej formule pomadka tworzy na powierzchni ust ochronny filtr, zapewniający długotrwałe nawilżenie i zabezpieczający przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych (słońce, wiatr, niska temperatura).

  5.50 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Realizujemy płatności