Miłośnikom orzeźwiającej kąpieli pod prysznicem, sklep Iwoniczanka proponuje kojąco-nawilżający żel pod prysznic - unikatowy produkt, zawierający naturalną sól jodobromową z Iwonicza-Zdroju. To wyjątkowy składnik, pozyskiwany z wód termalnych, których dobroczynne właściwości znane są doskonale kuracjuszom, przebywającym na turnusach uzdrowiskowych w Uzdrowisku Iwonicz.

Żel pod prysznic nawilżający

To, co wyróżnia nasze kosmetyki do kąpieli to właśnie zawartość naturalnego bogactwa iwonickiego uzdrowiska. Kompozycja mikro i makroelementów, jaka cechuje sól iwonicką, sprawia, że nasze kosmetyki pod prysznic nie tylko usuwają zanieczyszczenia, nadmiar sebum, pot czy pozostałości kosmetyków upiększających, ale także pielęgnują skórę, mimo że mają z nią krótki kontakt.

Żel pod prysznic delikatnie myjąc, wzmacnia barierę hydrolipidową skóry, co pomaga zapobiegać utracie przez nią wody. Skóra po kąpieli pod prysznicem jest więc nie tylko idealnie czysta, ale również dobrze nawilżona. 

To sprawia, że często polecamy nasz żel pod prysznic dla mężczyzn, którzy rzadziej od pań, stosują kosmetyki nawilżające po kąpieli. 

Jak najlepiej nawilżyć suchą skórę?

Jak wspomnieliśmy, kosmetyki pod prysznic są szybko zbywalne. Dlatego też dla lepszej ochrony naszego ciała, warto jednak stosować balsam nawilżający po kąpieli. Kompleksowa pielęgnacja ciała, szczególnie ze skórą suchą czy wrażliwą, wymaga stosowania kosmetyków z jednej linii, które nawzajem się uzupełniają. Doskonałe rezultaty w codziennej pielęgnacji przyniosą kosmetyki z serii Kuracja SPA, do której należy nasz nawilżający żel pod prysznic.

Żele pod prysznic Iwoniczanki dostępne są także w wersji mini - idealnej na weekendową podróż czy wyjazd na majówkę.

Żel pod prysznic 200 ml
17,50 zł

Żel pod prysznic 200 ml

Oferty Specjalne w Uzdrowisku Iwonicz S.A.

+48 13 430 85 59

Masz pytania?
Zadzwoń!

Wysyłka zamówienia

Zamówienia wysyłamy
w dni robocze.

Darmowa dostawa

Po przekroczeniu
wartości zamówienia 250 zł

Zwroty

Możliwość zwrotu
do 14 dni